      • Tela 14.0" B140XTN03.2 Borda Normal - 320mm
      • Tela-14-0--B140XTN03-2-Borda-Normal---320mm-1-v-20241107153439
        • Tela-14-0--B140XTN03-2-Borda-Normal---320mm-2-v-20241107153440
        • Tela-14-0--B140XTN03-2-Borda-Normal---320mm-3-v-20241107153441
        • Tela-14-0--B140XTN03-2-Borda-Normal---320mm-4-v-20241107153442
        • Tela-14-0--B140XTN03-2-Borda-Normal---320mm-5-v-20241107153442
        DP-HF140_000009
        Características Técnicas:
        Tamanho14.0 Pol