      • Tela 14.0" N140BGA-EA3 REV.C1 Borda Normal - 320mm
      • Tela-14-0--N140BGA-EA3-REV-C1-Borda-Normal---320mm-1-v-20241107153449
        • Tela-14-0--N140BGA-EA3-REV-C1-Borda-Normal---320mm-2-v-20241107153450
        • Tela-14-0--N140BGA-EA3-REV-C1-Borda-Normal---320mm-3-v-20241107153451
        • Tela-14-0--N140BGA-EA3-REV-C1-Borda-Normal---320mm-4-v-20241107153452
        • Tela-14-0--N140BGA-EA3-REV-C1-Borda-Normal---320mm-5-v-20241107153453
        DP-HF140_000013
        Características Técnicas:
        Tamanho14.0 Pol