      • Tela 14.0" B140XTN07.1 HW04 Borda Narrow - 315mm
      • Tela-14-0--B140XTN07-1-HW04-Borda-Narrow---315mm-1-v-20241107155052
        • Tela-14-0--B140XTN07-1-HW04-Borda-Narrow---315mm-2-v-20241107155053
        • Tela-14-0--B140XTN07-1-HW04-Borda-Narrow---315mm-3-v-20241107155053
        • Tela-14-0--B140XTN07-1-HW04-Borda-Narrow---315mm-4-v-20241107155054
        • Tela-14-0--B140XTN07-1-HW04-Borda-Narrow---315mm-5-v-20241107155055
        DP-HF142_000014
        Características Técnicas:
        Tamanho14.0 Pol