      • Tela 14.0" HB140WX1-301 V4.0 Borda Normal - 320mm
      • Tela-14-0--HB140WX1-301-V4-0-Borda-Normal---320mm-1-v-20241107153444
        • Tela-14-0--HB140WX1-301-V4-0-Borda-Normal---320mm-2-v-20241107153445
        • Tela-14-0--HB140WX1-301-V4-0-Borda-Normal---320mm-3-v-20241107153446
        • Tela-14-0--HB140WX1-301-V4-0-Borda-Normal---320mm-4-v-20241107153446
        • Tela-14-0--HB140WX1-301-V4-0-Borda-Normal---320mm-5-v-20241107153447
        DP-HF140_000011
        Características Técnicas:
        Tamanho14.0 Pol