      • Tela 14.0" N140BGE-E43 Borda Normal - 320mm
      • Tela-14-0--N140BGE-E43-Borda-Normal---320mm-1-v-20241107153455
        • Tela-14-0--N140BGE-E43-Borda-Normal---320mm-2-v-20241107153456
        • Tela-14-0--N140BGE-E43-Borda-Normal---320mm-3-v-20241107153457
        • Tela-14-0--N140BGE-E43-Borda-Normal---320mm-4-v-20241107153459
        • Tela-14-0--N140BGE-E43-Borda-Normal---320mm-5-v-20241107153500
        DP-HF140_000015
        Características Técnicas:
        Tamanho14.0 Pol