      • Tela 14.0" NT140WHM-N31 V8.0 Borda Normal - 320mm
      • Tela-14-0--NT140WHM-N31-V8-0-Borda-Normal---320mm-1-v-20241107153501
        • Tela-14-0--NT140WHM-N31-V8-0-Borda-Normal---320mm-2-v-20241107153502
        • Tela-14-0--NT140WHM-N31-V8-0-Borda-Normal---320mm-3-v-20241107153503
        • Tela-14-0--NT140WHM-N31-V8-0-Borda-Normal---320mm-4-v-20241107153504
        • Tela-14-0--NT140WHM-N31-V8-0-Borda-Normal---320mm-5-v-20241107153505
        DP-HF140_000017
        Características Técnicas:
        Tamanho14.0 Pol