      • Tela 14.0" NT140WHM-N41 V8.0 Borda Normal - 320mm
      • Tela-14-0--NT140WHM-N41-V8-0-Borda-Normal---320mm-1-v-20241107153507
        • Tela-14-0--NT140WHM-N41-V8-0-Borda-Normal---320mm-2-v-20241107153507
        • Tela-14-0--NT140WHM-N41-V8-0-Borda-Normal---320mm-3-v-20241107153508
        • Tela-14-0--NT140WHM-N41-V8-0-Borda-Normal---320mm-4-v-20241107153509
        • Tela-14-0--NT140WHM-N41-V8-0-Borda-Normal---320mm-5-v-20241107153510
        DP-HF140_000019
        Características Técnicas:
        Tamanho14.0 Pol