      • Tela 14.0" NT140WHM-N44 V8.0 Borda Narrow - 315mm
      • Tela-14-0--NT140WHM-N44-V8-0-Borda-Narrow---315mm-1-v-20241107155042
        • Tela-14-0--NT140WHM-N44-V8-0-Borda-Narrow---315mm-2-v-20241107155043
        • Tela-14-0--NT140WHM-N44-V8-0-Borda-Narrow---315mm-3-v-20241107155044
        • Tela-14-0--NT140WHM-N44-V8-0-Borda-Narrow---315mm-4-v-20241107155045
        • Tela-14-0--NT140WHM-N44-V8-0-Borda-Narrow---315mm-5-v-20241107155046
        DP-HF142_000010
        Características Técnicas:
        Tamanho14.0 Pol